• Ново
Женски Фустани Летна Обвивка V Вратот Цветни Печатење Возбуда Краток Ракав Мини Цветни Фустан Со Појас

Женски Фустани Летна Обвивка V Вратот Цветни Печатење Возбуда Краток Ракав Мини Цветни Фустан Со Појас

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Михол Женски Фустани Летна Обвивка V Вратот Цветни Печатење Возбуда Краток Ракав Мини Цветни Фустан со Појас. Асиметричниот фустан од возбуда е изработен од лесна и удобна полиестерска ткаенина, цветните принтови се богати, вистински тонови, светли бои и прекрасни украси на полите на листот од лотос. Фустани со вештачка обвивка за гостин на свадба усогласени со а-линија и појас на половината ја истакнуваат вашата кривина, а исто така го кријат и стомакот, дизајнот со висок струк ги прави вашите нозе да изгледаат подолго. Категорија-Женски Фустани / Женски Секојдневни Фустаниматеријал-100% Полиестерстил-Секојдневен / Трендовски / Моден /Слаткобојка - Сина / Кафе-Мала / Средна / Голема / Х - Голема Прилика-Дневен Изглед / Секојдневен /Забава / Клуб / Одмор / Свадба Висококвалитетна, мека, удобна и дише ткаенина, е лесна за носење и ќе се заљубите во лесното ветровито чувство на ткаенината. Длабок V Вратот,капа ракав, возбуда полите, цветни печати, Вратоврска Половината, се вклопуваат и одблесокот фустан во висок отпад совршено ја покажува вашата добра фигура. Ова парче лесно за носење зборува само за себе, стилизирајте го едноставно со тен слајдови за пикник на плажа или облечете го за вашиот следен настан со едноставни потпетици и накит за изјава. Летна плажа, забава, одмор, свадбена забава, роденден, коктел, крстарење, вечерна забава и секојдневно носење. Препорачано миење раце; машинско перење ладно / Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. Ова Е големината НА САД.Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00
Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор VВратот Краток Ракав Мини Солидна АЛинија Сива М...

DEN 168.80
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24
Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28