• Ново
Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан

Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви даваат пријатно искуство. Оставете го овој фустан за суспензија на тексас да биде среќен во вашата летна гардероба, покажувајќи поубаво од вас. Обликот на целокупниот фустан е секојдневен, а вклопувањето е опуштено и лесно. Исклучително мек фустан, совршено се вклопува. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) - Girth на половината - hip girth - вкупна должина1x - - 37 45 1/4 18 1/42 X 40 1/8 - 48 3/8 - - 18 7/83x 43 3/4 - - 52 - 19 1/24 X - - 47 1/4 55 1/2 20 1/8 повеќе стилови , Повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан 68% памук 30% полиестер 2% спандекс. Увезени. Странични џебови. Вкрстено назад. Целокупниот фустан. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Карактеристики

Производи во категоријата

Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави

Женски Фустани Обични Женски Фустани За Свадба Гостински Фустани Миди Издолжени Женски Фустани Летни Ж

DEN 383.84
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24