• Ново
Бесплатно склопување Miniенски v врат руфлен мини фустан

Бесплатно склопување Miniенски v врат руфлен мини фустан

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Мека во структура, смели во став. Бесплатно собрание V-вратот фустан е наш избор за секој настан. Убавите раскинувања со V-вратот, додека ракавите на Pouf и акцентот на асиметричен рафли додаваат флертен допир. Природно со потпетици или станови, тоа е таа разноврсна една и сработена облека. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Силуета за завиткување; 37 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : V-врат; Акцент на руфла од половината до полите; назад еластична лента за половината; нелиран. V-вратот руфле мини фустан за жени од слободно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24