• Ново
Замрзнати девојки за дете што одговараат на куклата и мене ноќни пижами, сет за подароци

Замрзнати девојки за дете што одговараат на куклата и мене ноќни пижами, сет за подароци

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи во оваа супер мека и удобна кукла во која има и омилени ликови. Вклучува кукли наметка мали девојчиња. 4 парчиња спиење. Памук. Шарени отпечатоци. Лиценцирани карактери.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33