• Ново
Женски Танкини Костими За Капење За Жени Костими За Капење Резервоар За Капење Со Момчиња Шорцеви И Градник Костими За Капење Сончогледови Шорцеви Жени

Женски Танкини Костими За Капење За Жени Костими За Капење Резервоар За Капење Со Момчиња Шорцеви И Градник Костими За Капење

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење И Цврсто. Стил : , Каузална. Што ќе добиете : 1 Постави Костими за Капење Табела : . Големина : С Биста : 90-100см/35,43-39,37" Половината : 66-76см/25,98-29,92" : 76-86см/29,92-33,86" Должина : 59см/23,23" Должина На Дното : 29см/11,42" Под Биста : 64-74см/25,20-29,13"Големина : м Биста : 94-104см/37,01-40,94" Половината : 70-80см/27,56-31,50" : 80-90см/31,50-35,43" должина : 60см/23,62" Должина На Дното : 30см/11,81" под Биста : 68-78см/26,77-30,71"големина : л Биста : 98-108см/38,58-42,52" половината : 74-84см/29,13-33,07" : 84-94см/33,07-37,01" должина : 61см/24,02" Должина На дното : 31см/12,20" под Биста : 72-82см/28,35-32,28"големина : xl Биста : 102-112cm/40.16-44.09" Половината : 78-88cm/30.71-34.65" : 88-98cm/34.65-38.58" Должина : 62cm/24.41" Должина На Дното : 32cm/12.60" Под Биста : 76-86cm/29.92-33.86"Големина : xxl биста : 106-116cm/41.73-45.67" половината : 82-92cm/32.28-36.22" : 92-102cm/36.22-40.16" должина : 63cm/24.80" долна должина : 33cm/12.99" под биста : 80-90cm/31.50-35.43" гроздобер печатење црни двојни ремени танкини врвни костими за капење халтер блузи за жени постави женски костим за капење. Костимите За Капење Со Долни Танкини Со Момчиња Обезбедуваат Повеќе Од Соодветна Покриеност, Што Ќе Ве Задржи Да Се Чувствувате Безбедно, Високиот Еластичен Појас Може да Го Покрие Вашиот Стомак и да Направи Да Изгледате Потенок Костим за Капење во Бикини За Тинејџерки Девојчиња под 20 Костим за Капење Со Поддршка За Градник Под Жица. Течни Печатени Резервоари Врвна Мода И Ретро Цветни Печати Покажуваат Дека Сте Привлечни И Стилски. Ако Сакате Лабаво Вклопување, Ве Молиме Изберете Нормална Големина, Ако Сакате Горниот Дел Да Биде Помал И Пократок, Ве Молиме Изберете Големина Помала. Моделот на Сликата Носи Големина С.Ѕвезди И Ленти бикини За Жени Жени Бикини Костими за Капење со Шорцеви. 84% Полиестер, 16% Спандекс, Повлечете Го Затворањето, Машинско Перење Шарени Здолниште Одговараат На Долги Пливање Здолниште Девојки. Лабавиот Костим За Капење Прилагодливите Ремени За Рамо И Отстранливите Поместени Чаши Нудат Голема Поддршка И Прилагодено Вклопување. Врвот Е Лабаво Вклопување И Добро Го Крие Стомакот. Одлично За Долга Жена. Тинејџерски Пливаат Костуми Девојки Вода Аеробик Костими За Капење За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата