• Ново
Соимои Виолетова Модална Сатенска Ткаенина Уметничка Геометриска Печатена Ткаенина Широк Двор

Соимои Виолетова Модална Сатенска Ткаенина Уметничка Геометриска Печатена Ткаенина Широк Двор

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000 см различни отпечатоци. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината .Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Материјал : Модален Сатен ✤ Техника : Ткаени. ✤ Предиво брои-50-ти*30-ти ✤ Завиткајте : 50, Ткаенина - 30 ✤ Густина : 220*76 ✤ Ширина : 42 Инчи Широк. Ткаенината се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ✤ Тежина : 120 ГСМ ✤ Ткаат : Обичен. ✤ Функција : Фина Верзија На Вискоза со Сатенска Завршница, Нетранспарентна, Средна Тежина. Употреба : Сатенски Модал може да се користи За Машка Кошула Курта ,куртис перница покрива покривки За Маса, Завеси итн. ✤ Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. ➽к П. С. : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. ① Соимои Геометриска Печатена Модална Сатенска Ткаенина. ● Материјал : модален број На Сатенско Предиво-50-Ти*30-Ти Густина : 220*76, Тежина : 120 ГСМ. ● Ткаенината Широка 42 Инчи Се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ① Сатенскиот Модал може да се користи за Машка Кошула Курта ,куртис перница ги покрива капаците На Масата, Завесите итн. ● Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски

Со Рампа : Да Пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите) Пол : Жени...

DEN 0.67
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84