• Ново
Обединети ткајачи Верија Магни Шаг црвена рака врежана полиестерска област килим

Обединети ткајачи Верија Магни Шаг црвена рака врежана полиестерска област килим

Buyers rating:
DEN 2400.00

Износ

Овој зачудувачки килим за бука ќе додаде длабочина на вашиот современ декор на просторијата. Современите бои на цреша црвена, црна и бела боја се користат за создавање на ова прекрасно покривање на подот. Машински и рачно врежан полиестерски килим со поддршка од памук за да ви даде мек, но издржлив килим. Изгледа и чувство на дизајнерски бука со убави мулти бои на рубин црвена, чиста бела и млазна црна боја. Дебела, свиленкаста предиво што е меко под нозете. Машината направена и рачно врежана од полиестер за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84
Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84