• Ново
Lee Riders Women's Women's Plus Size Shate Relef Plid секојдневно основно поло маица

Lee Riders Women's Women's Plus Size Shate Relef Plid секојдневно основно поло маица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Безвременски стил од Ли Рајдер е тука. Суштинската плетена поло маица има обична, секојдневна привлечност и меко, удобно чувство. Класичен додаток на вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опремени. Ширете јака со плоча со четири копчиња. Кратки ракави. Јака без ролна; шевовите на принцезата; Истегнување ткаенина. Избледи бесплатна и ткаенина отпорна на ткаенина. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Le Riders краток ракав секојдневна поло маица за жени со плус големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67