• Ново
Огледало на вратата компатибилен со 2007 година- Tundra десно од патничкиот огледало со моќно загревање на рачно преклопување

Огледало на вратата компатибилен со 2007 година- Tundra десно од патничкиот огледало со моќно загревање на рачно преклопување

Buyers rating:
DEN 1127.20

Износ

Огледало на вратата на Ледкингдом Компатибилен со 2007-2013 година Тундра десното огледало на патничкиот патник со рачно преклопување со напојување компатибилен со 2007 2008 2009 2010 2011 2011 2011 2013 Тундра. Рачно преклопување : Ова странично огледало може да се склопи за да се поминат низ тесните простори безбедно и да се заштитат добро кога се паркираат. Загреана моќност : Ова огледало на авионот може да ги отстрани мразот и маглата за да го одржи јасно кога возите во дожд и снег. Едноставно, поврзете ги приклучоците на огледалото за влечење на приколката со соодветниот кабел за напојување, не се потребни дупчење или модификации (Професионална инсталација ќе биде препорачливо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84