• Ново
3 15 изгорено кафеаво дрво лебдечки полици сет од 3

3 15 изгорено кафеаво дрво лебдечки полици сет од 3

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Шестоаголниот сет за висини на shoneидот на саќе wallидот е изработен од природно и висококвалитетно дрво, богатата боја и текстурата му даваат на полицата природен и рустикален изглед, додека уникатната форма обезбедува модерен стил што го привлекува окото, полицата е компатибилна со повеќето Декоративни стилови и можат добро да се мешаат со оригиналниот декор без да гледаат надвор од своето место. Овој сет на полици за саќе, вклучувајќи 1 мала, 1 средна и 1 голема полица, можете слободно да ја комбинирате инсталацијата, ако купите повеќе од еден сет, ќе имате зачудувачки и убав wallид за приказ на саќе, можете да ги користите овие стилски полици за да Прикажете ја вашата колекција или користете го како складирање е исто така совршено. [Премиум wallидна полица] Дневната соба на wallидовите е изработена од цврсто дрво на Паулоунија, кое има предности на мала тежина, висока цврстина и анти-смалување, за да може да го гарантира својот животен век без оглед дека е поставен во која било просторија, како што се бања, спална соба, канцеларија, итн. 3,9 инчи). Можете да креирате складирање што сакате комбинација да прикаже различни декоративни ефекти. Не само што може да го намали нередот, туку може да го истакне и вашиот колаж на wallsидовите и да ви донесе удобна и чиста околина . [Модерна декорација] Оваа хексагонска полици за Wallид има уникатна форма, стабилна структура, а финишот на лебдат дрво има природно и Елегантна убавина, а целокупниот изглед е едноставен и елегантен. Користете го како приказ за вашиот wallиден колаж со вашите фотографии, уметнички предмети, растенија и книги . [Лесно за инсталирање] Нашиот пакет го вклучува потребниот прирачник за хардвер и инсталација, само треба да го следите процесот на настава за лесно да го соберете, комплетирате Вашиот лебдечки wallид за складирање и зголемете го просторот за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00