• Ново
Dell XPS Игри И Забава Десктоп, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Победа Про)

Dell XPS Игри И Забава Десктоп, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Победа Про)

Buyers rating:
DEN 4623.52

Износ

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Dell XPS 8950 Form/Стил : Десктоп Процесор : 12-Ти Генерал Intel Core i7-12700 2.10 GHz Процесор (до 4.9 GHz, 25mb Кеш, 12-Јадра, 20-Теми, 8 Перформанси-јадра)Меморија : 32 GB DDR5 DIMMGraphics : Ge Force RTX 3060 Ти 8 GB GDDR6 Посветен графика, СКЛАДИРАЊЕ : 1tb pcie Ssd (Диск Со Цврста Состојба) + 2tb hdd (хард диск)оперативен систем : windows 11 pro-64display : без Поврзување на екранот : WI-FI 6e Ax1675, Bluetooth 5.2, ethernet Lan (RJ-45)Порти/Слотови : , 5 Usb 3.2 gen1, 2 Usb 2.0, 1 X HDMI 2.1, 4 порта ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ (дп), 2 Usb 3.2 Тип-Ц ген2, sdxc Читач, двд?R/RW, 1 x Слушалки/Микрофон Комбо Jack Input/Излез : Нема Веб Камера, Црна Жична Тастатура, Батерија : 460w Напојување, Други Карактеристики Ладење На Воздухот Процесорот Кулер, Боја : Црна Тежина : 28lbproduct Димензии (Wx Lx H) : 1 Година Производителот гаранција Од VELZTORM КОМПЈУТЕР (Професионално надградени Од VELZTORM КОМПЈУТЕР) I7-12700 12-Јадро Процесор. Ge Force RTX 3060 Ти Графика. 1 TB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD. 32 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 11 Про 64бит.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84
Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата...

DEN 4216.32
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33
Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски

Со Рампа : Да Пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите) Пол : Жени...

DEN 0.67