• Ново
Амперсанд Арт Клејборд, Лулка, 1-1 2 Профил, 8 8

Амперсанд Арт Клејборд, Лулка, 1-1 2 Профил, 8 8

Buyers rating:
DEN 263.52

Износ

Музејската Серија Клејборд е направена со употреба на 1/8" табла и се одликува со формула за заземјување од глина каолин, која е изшкуркана до ултра-мазна, високо апсорбирачка завршница. Боите на вашата боја ќе останат вистинити и брилијантни, а мазната површина може да се обработи. Едноставно нанесете тенок слој боја или мастило, отстранете ја, повторно нанесете ја, дури и изгребете ја за да додадете контраст, текстура и фини детали. Клејборд е разноврсна површина што може да се користи со мастила, темпера на јајца, акрилик, колаж, молив, пенкало, воздушна четка, пренос на фотографии, казеин, акварел, гуаче, мешани медиуми и за монтирање хартии, отпечатоци и ткаенини. Архивски и без формалдехид. Еко-пријателски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00
Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски

Со Рампа : Да Пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите) Пол : Жени Сез

DEN 0.67
Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата Склоповите

DEN 4216.32
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00