• Ново
Гренланд Дома Модата Монтереј Фино Зашиени Фрли Ќебе, Сива

Гренланд Дома Модата Монтереј Фино Зашиени Фрли Ќебе, Сива

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Едноставна елеганција. Направено од обновлив памук, Ватираното фрлање Монтереј комбинира класичен стил во цврста боја со удобност користејќи еколошки материјали. Памучната обвивка што ја отстранува влагата ќе ве одржува ладни во топлите ноќи и полнењето богато со памук обезбедува совршена рамнотежа создавајќи прекривка тежина која не е премногу тешка и не е премногу лесна. Канал ватирање карактеристики крст бод разубавување, додавање на текстура на површината и визуелна привлечност. Користено како парче за слоевитост, или на врвот на вашиот кревет, фрлањето Монтереј изгледа одлично во секоја просторија. Димензии : Прибл. 50 инчи широк х 60 инчи долг. Сите димензии + / - 1 инч. Машина ватиран со ткаенина врзани рабови за издржливост. Меко, претходно измиено 100% памучно лице и грб; памук богат со 60% памук, 40% полиестерско полнење. Лесно нега машина перат. ШТО Е ВКЛУЧЕНО : едно ватирано ќебе за фрлање. ДИМЕНЗИИ : 50 инчи широк х 60 инчи долг (+/- 1 инч). БЕЗБЕДНОСТ ТЕСТИРАНА и сертифицирана од Oeko-tex® Стандард 100 : WSI Сертификат # 20.ХЦН.11993. Тестирано да биде ослободено од 350+ штетни хемикалии и супстанции – да ве заштитиме вас и вашите најблиски од овие закани со нашите производи. ЛЕСНА НЕГА : машина за перење. ПОПОЛНЕТЕ БОГАТО СО ПАМУК. УДОБЕН и разноврсен - нов слој на мода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
 • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 207.84
Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Потопло Удобност Издржлив Домашен Декор Гроздобер Фрли Ќебе
 • Ново
Оценка на клиентот:

Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Потопло Удобност Издржлив Домашен Декор Гроздобер Фрли Ќебе

ЗА ФАБОТДФАБОТ е повеќе од само домашна стока; ние сме најважни дома Ние се стремиме да ги поместиме гра�

DEN 191.84
Дамаск Монограм Флеј Фрли, сино
 • Ново
Оценка на клиентот:

Дамаск Монограм Флеј Фрли, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Fleece Throw, Blue : Убава уметност од MWW Design Stud

DEN 207.84
Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс
 • Ново
Оценка на клиентот:

Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс

Да! Тоа е џемпер за целото тело! Поставете го бујното плетено ќебе за фрлање од страна на Vellux во подножје�

DEN 2079.84
Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи
 • Ново
Оценка на клиентот:

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова декоративно фрлање / ќебе е прозорците на дизајнерската убави

DEN 511.84
Penn State Nittany Lions NCAA Raschel Throw
 • Ново
Оценка на клиентот:

Penn State Nittany Lions NCAA Raschel Throw

Мерење на 50 x 60 инчи, ова кадифен фрлање е завршено со тимско обоени цевки од сите четири страни...

DEN 425.28
Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта
 • Ново
Оценка на клиентот:

Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 399.84
Супермен Ќебе, 50 x60
 • Ново
Оценка на клиентот:

Супермен Ќебе, 50 x60

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна те�

DEN 479.84
Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино
 • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Batik Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Desi

DEN 319.84
Thumbrintz Chevron Monogram Fleece Throw, сино
 • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Chevron Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Chevron Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW De

DEN 2.67
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
 • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 3.33