• Ново
Deniau Flannel Reversible Sherpa Throw Bance - Супер мек, 90 90

Deniau Flannel Reversible Sherpa Throw Bance - Супер мек, 90 90

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Ова цврсто ќебе за фрлање микро кадифен е со реверзибилни две страни. Едната страна е изработена од ултра-меко фланел руно, додека другата страна е направена од пријатна топла Шерпа. Се одликува со убава мекост и елеганција со богато и поканувачко чувство на кадифена кадифон. Micro Plush Sherpa Flapt Chaptte е супер меко и може да ве загрее за време на пролетта, падот и ќе биде совршено ќебе во текот на зимата. Фрлиот меки фланелско руно ќе ве задржи пријатно. Theебето може да се користи и како топло постелнина. Нашето ќебе за фрлање е исто така дизајнирано за подеднакво стилски изглед на кревет, троседот или омилената фотелја. Спецификации : Големина : 90 "x90 " Тежина : 5,3 lbsmaterial : 100% полиестерска големина : целосна/кралица на тима дизајнира и развива ќебиња и фрлања За тоа најсвето време од денот кога се релаксирате дома! Нема ништо како да се биде обвиткан во пријатно ќебе, завиткано во топлина и избегајќи од метежот на денот преку книга, вашиот омилен филм или чаша вино. Ние испорачуваме најмногу модни и функционални дизајнерски ќебе на пазарот, со внимание на детали и највисок квалитет по најприфатлива цена. Нашите ќебиња и фрлања се грижат за многу дизајнерска естетика, како и ниво на удобност и топлина Без оглед на сезоната, ние секогаш ги поставуваме трендовите во индустријата и го снабдуваме светот за најдобрите ткаенини, техники и дизајни за да ја создадеме таа пријатна насмевка од нашиот дом до твојот ! Супер меко и пријатно : Лицето на ќебето има ултра-мек микро кадифен изработен од фланено руно, обраќајќи се на нашата супер мека и пријатна Шерпа. Топлината и мекоста на зимското ќебе од руно можат да помогнат да ве задржат да спиете поудобно. Реверзибилно ќебе : Нашето фрлање е направено да биде реверзибилно за да одговараат на вашиот личен стил. Комбинира 230 GSM микро кадифен пресврт на 240 GSM дво-тон или надвор од белата Шерпа за да понуди незаменлива мекост, истовремено да се осигура дека е отпорна на смалување и анти-FADE. Разновидни сценарија за употреба : ќебето е совршено за употреба низ куќата, уживајќи во вашата омилена активност. Може да биде дополнителен слој на вашиот кревет за да ве задржи топло и пријатно. Исто така, носи шик допир на празничен шарм во фотелја или кауч. Достапни се повеќе големини и бои : Доаѓа во 9 различни бои и е достапен во 3 големини. Големина на ќебето : 60 "x 80", големина на кралицата : 90 "x 90" и големината на кралот : 108 "x 90". Лесен за грижа : Машината што се пее во ладна вода само на нежен или нежен циклус. Спуштете го суво на тивок оган или на суво поставување на воздухот и отстранете го веднаш откако ќе заврши циклусот на сушење. 100% гаранција за задоволство : Ние нудиме поддршка на клиентите за живот без проблеми и нема загатки за сите наши клиенти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 3.33
Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова декоративно фрлање / ќебе е прозорците на дизајнерската убави

DEN 511.84
3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

DEN 399.84
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Throw, црна и сива : Прекрасна ум�

DEN 303.84
Мека Топла Слатка Летна Софа Кревет Декор Кралот Големина За Деца Тинејџери Кампување Подароци Сладолед Торта Гурмански Фланелен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мека Топла Слатка Летна Софа Кревет Декор Кралот Големина За Деца Тинејџери Кампување Подароци Сладолед Торта Гурмански Фланелен

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

DEN 895.84
Хајленд Крава Фрли Ќебе За Жени Мажи Ќебе Подароци За Возрасни Мажи Цветна Крава Лесна Мека Пријатна Нејасна Симпатична Хајленд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хајленд Крава Фрли Ќебе За Жени Мажи Ќебе Подароци За Возрасни Мажи Цветна Крава Лесна Мека Пријатна Нејасна Симпатична Хајленд

Опис На Производот Зошто го избравте Носбеи? Носбеи е домашен моден бренд со 10 години професионално раб�

DEN 3.00
Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе

Ткаенина : фланелентемпература : 3860 ° C топлина, двослоен сендвич дизајн, жици, топло и удобно.Големина : 45

DEN 607.84
Фрли перница-квадрат-розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли перница-квадрат-розова

Оваа 100% Polyester Faux Fur Pillow е одличен акцент во секоја просторија Мекиот материјал е топол и пријатна и додав�

DEN 0.67