• Ново
Микрофибер фланел Фланел за денот на мајката Чама, сиво, стандардно фрлање

Микрофибер фланел Фланел за денот на мајката Чама, сиво, стандардно фрлање

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Фрли ќебе е лесен подарок што секој го сака. Тие се едноставна, но внимателна сегашност. Кој не го сака толку пријатно топло чувство да се завитка во ќебето од фланелно руно?. Ова ќебе прикажува дизајн на шарена текстура за стилски изглед и пријатно чувство, што го прави совршено парче кога седите за да уживате во добро читање или да се пријавите за да уживате во попладневниот дремка. Карактеристики. - Техника : обичен ткаат. - ткаенина : фланел со микрофибер. - Големина : 50 x 60 инчи. - Избор на боја : сива, розова. - прилики : кауч, кревет, тросед, стол, декорација или кое било патување. - Подарок за вашето семејство или пријатели. Ткаенина и грижа. - 100% полиестер. - Рачна или нежна машина миење во ладна вода/без суво суво или суво суво ниско/не бели. Пакет вклучува. - 1 фрли ќебе. (Ова ќебе е спакувано во торба за компресија, пред да го користите, извадете го и тресете, тогаш ќе се врати во својата меки и мека состојба.). Политика за враќање. - Предметите можат да се вратат или разменуваат во рок од 30 дена по приемот на сè додека не се измиени, неоткриени и неискористени. Овој декоративен фрлање е совршен пријатна додаток. Загрејте го вашиот дом со тоа што ја чувате оваа кадифен фланел фрлен над стол или кревет за навестување на боја . Достапно во розова и сива боја. Ова декоративно ќебе за фрлање е дизајнирано со стилска лента со лента со ленти, што го прави елегантна декорација за вашата куќа, а исто така и одличен подарок за вашето семејство и пријатели . Кога купувате од нас, ние сакаме да го сакате она што го добивате! Значи, ако од која било причина не сте задоволни со вашата набавка, испратете го за размена или целосна наплата. Нема прашања. Нема проблеми. Без шега.

Карактеристики

Производи во категоријата

Супермен Ќебе, 50 x60
  • Ново
Оценка на клиентот:

Супермен Ќебе, 50 x60

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна те�

DEN 479.84
Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 239.84
Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70

Fahебето за фрлање е направено од 100% памук Мултифункционалното ќебе за фрлање може да се користи како пат

DEN 431.84
Фрли Ќебе Полна Месечина Со Зраци На Светлина Во Рацете Гатачка Линија И Работа Со Точки Бохо Топло Фланелно Меко Ќебе За Кауч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли Ќебе Полна Месечина Со Зраци На Светлина Во Рацете Гатачка Линија И Работа Со Точки Бохо Топло Фланелно Меко Ќебе За Кауч

Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад Машина за перење и брзо се суши Погоден за д

DEN 367.84