• Ново
Нјспдџ Зимско Топло Ќебе Божиќен Снешко Зимски Кадифен Украс Волна Кадифен Пикник Ќебе Празник Дедо Мраз Ќебе И Домашно Ќебе

Нјспдџ Зимско Топло Ќебе Божиќен Снешко Зимски Кадифен Украс Волна Кадифен Пикник Ќебе Празник Дедо Мраз Ќебе И Домашно Ќебе

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Зимско Топло Ќебе Божиќен Снешко Зимски Кадифен Украс Волна Кадифен Пикник Ќебе Празник Дедо Мраз Ќебе И Домашно Ќебе (125 Х 150 См)Карактеристики : Лесен за чистење и : Машинско перење во ладна вода, нежно перење во машина; Суво на ниска температура. Ова зимско ќебе не бара дополнителна грижа. Материјалот и тесните шевови обезбедуваат да остане мек и шарен по повеќекратно перење.Декоративни ќебиња : семејна Божиќна атмосфера. Зимското ќебе е дизајнирано со Новогодишни елки и снежни луѓе, што е интересна декорација на домот. Кадифен со двојно лице ви дава кадифен, елегантен сјај.Топло чување и декорација : легнете удобно на софата или користете ќебиња за да се загреете покрај огнот. Ќебе е исто така удобна декорација на домот, погодна за софа, софа, дневна соба и спална соба и многу погодна за патување, автомобил и пикник.Издржлив и мек : тој е помек и поиздржлив поради двостран кадифен и силен шев. Ќебињата од тиква се цврсто зашиени, а двостраниот кадифен обезбедува висококвалитетни ќебиња.Најдобар подарок : тоа е среќна работа да се добие подарок! Кој може да одбие ќебе полно соumn, благодарност и страст? Ова е одличен подарок за деца, пријатели, мајки и татковци.Материјал : вулдимензии : како што е прикажано на сликата.Боја : содржина На Пакет Во Боја : 1 x Божиќни Таписерии кои имаат потреба од внимание : сликата може да не ја одразува вистинската боја на проектот поради различни монитори или различни рефлексии на бои на светла, позадини, итн.Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење Издржлив И Мек : Тој е Помек и Поиздржлив Поради Двостран Кадифен и Силен Шев. Ќебињата од тиква Се Цврсто Зашиени, А Двостраниот Кадифен Обезбедува Висококвалитетни Ќебиња. Ткаени Волна Ќебе Ткаени Фрли Ќебе За Каучот Ткаени Фрли Ќебе. Лесно За Чистење И : Машинско Перење Во Ладна Вода, Нежно Перење Во Машина; Суво На Ниска Температура. Ова Зимско Ќебе Не Бара Дополнителна Грижа. Материјалот И Тесните Шевови Гарантираат Дека Се Меки И Шарени По Повеќекратно Перење. Ткаени Фото Ќебе Светови Најголем Ќебе Волна Фрли Ќебиња За Каучот. Декоративни Ќебиња : Семејна Божиќна Атмосфера. Зимското Ќебе Е Дизајнирано Со Новогодишни Елки И Снежни Луѓе, Што Е Интересна Декорација На Домот. Кадифен Со Двојно Лице Ви Дава Кадифен, Елегантен Сјај. Волна Ќебе Близнак Волна Ќебе Малите Жени Фрлаат Ќебе. Топло Чување И Декорација : Легнете Удобно На Софата Или Користете Ќебиња За Да Се Загреете Покрај Огнот. Ќебе Е Исто Така Удобна Декорација На Домот, Погодна За Софа, Софа, Дневна Соба И Спална Соба И Многу Погодна За Патување, Автомобил И Пикник. Женски Ќебиња Женско Ќебе Жените Фрлаат Ќебе. Подарок : Тоа Е Среќна Работа Да Се Добие Подарок! Кој Може Да Одбие Ќебе Полно Соumn, Благодарност И Страст? Ова Е Одличен Подарок За Деца, Пријатели, Мајки И Татковци. Жените Ќебиња И Фрла Жена Ќебе Волк Вратоврска Ќебе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 207.84
Фрли перница-квадрат-розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли перница-квадрат-розова

Оваа 100% Polyester Faux Fur Pillow е одличен акцент во секоја просторија Мекиот материјал е топол и пријатна и додав�

DEN 0.67
Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33
Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив Супер меко и одлично чу�

DEN 287.84