• Ново
Животински Петел Вентилатор Пердуви Фрли Ќебе Топло Микрофибер Фланелен Ќебе Спална Соба Декор Ќебиња За Кревети

Животински Петел Вентилатор Пердуви Фрли Ќебе Топло Микрофибер Фланелен Ќебе Спална Соба Декор Ќебиња За Кревети

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Обезбедете четири големини, 40х30 инчи, 50х40 инчи, 60х50 инчи и 80х60 инчи. Погоден за повеќето деца, тинејџери и возрасни. Брилијантните бои му даваат на ова ќебе елегантен и извонреден изглед, додавајќи уникатно чувство во вашата соба. Одличен избор за подароци за луѓе од сите возрасти. Погоден за секоја соба во домот-спална соба, гостинска соба, детска соба, одмор дома, дневна соба, канцеларија или носење на Р.в. патување. Дизајн концепт : Ова ќебе ви овозможува да чувствувате помал притисок кога го покривате. Ова меко ќебе е против пилинг, отпорно на брчки, антиалергично и не се олупи. Многу погоден за оние кои се склони кон алергии и астма и лесен за нега, погоден за сите сезони. Повеќенаменски : луксузното топло фланелно овчо ќебе е многу погодно за внатрешна и надворешна употреба. Тој е мек, мазен и густ и се чувствува многу топло кога се носи. Се чувствува како свилено ќебе, совршено за гушкање на софи, кревети, театри и паркови. Особено за време на кампување на отворено или излети. Овие ќебиња се меки како кадифе и супер удобни! Дополнителна топлина, совршена за редење на креветот или софата за топлина. Нашите ќебиња се со умерена тежина и дишат. Совршено за загревање во студените зимски денови и студените летни ноќи! Ова Ќебе Е Супер Меко,Издржливо И Лесно. Тој е Отпорен На Брчки и Избледување,Против Пилинг И Е Погоден За сите Сезони. Тоа е Совршена Големина за Пријатно Во Лежалка Додека Гледате Телевизија или Читате Книга. Лесно За Чистење : Машинско Перење На Нежен Циклус Со Ладна Вода. Погоден За Кревет, Софа, Кампување, Ладно Кино Или Патување! Може Да Се Користи И Во Автомобилот. Совршен Подарок За Вашето Семејство И Пријатели.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70

Fahебето за фрлање е направено од 100% памук Мултифункционалното ќебе за фрлање може да се користи како пат

DEN 431.84
Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова декоративно фрлање / ќебе е прозорците на дизајнерската убави

DEN 511.84
Мека Топла Слатка Летна Софа Кревет Декор Кралот Големина За Деца Тинејџери Кампување Подароци Сладолед Торта Гурмански Фланелен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мека Топла Слатка Летна Софа Кревет Декор Кралот Големина За Деца Тинејџери Кампување Подароци Сладолед Торта Гурмански Фланелен

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

DEN 895.84
3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

DEN 399.84
Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија

1 Материјал од ткаенина : 250гр фланелен 2 Применливо сценарио : може да се користи како ќебе за сиеста, ќеб�

DEN 0.33