• Ново
Божиќ Снешко Куќи Божиќ Дрво Камион Фрли Ќебе За Софа Божиќ Декорација Постелнина Пренослив Фланелен Ќебе

Божиќ Снешко Куќи Божиќ Дрво Камион Фрли Ќебе За Софа Божиќ Декорација Постелнина Пренослив Фланелен Ќебе

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Обезбедете четири големини, 40х30 инчи, 50х40 инчи, 60х50 инчи и 80х60 инчи. Погоден за повеќето деца, тинејџери и возрасни. Брилијантните бои му даваат на ова ќебе елегантен и извонреден изглед, додавајќи уникатно чувство во вашата соба. Одличен избор за подароци за луѓе од сите возрасти. Погоден за секоја соба во домот-спална соба, гостинска соба, детска соба, одмор дома, дневна соба, канцеларија или носење на Р.в. патување. Дизајн концепт : Ова ќебе ви овозможува да чувствувате помал притисок кога го покривате. Ова меко ќебе е против пилинг, отпорно на брчки, антиалергично и не се олупи. Многу погоден за оние кои се склони кон алергии и астма и лесен за нега, погоден за сите сезони. Повеќенаменски : луксузното топло фланелно овчо ќебе е многу погодно за внатрешна и надворешна употреба. Тој е мек, мазен и густ и се чувствува многу топло кога се носи. Се чувствува како свилено ќебе, совршено за гушкање на софи, кревети, театри и паркови. Особено за време на кампување на отворено или излети. Овие ќебиња се меки како кадифе и супер удобни! Дополнителна топлина, совршена за редење на креветот или софата за топлина. Нашите ќебиња се со умерена тежина и дишат. Совршено за загревање во студените зимски денови и студените летни ноќи! Ова Ќебе Е Супер Меко,Издржливо И Лесно. Тој е Отпорен На Брчки и Избледување,Против Пилинг И Е Погоден За сите Сезони. Тоа е Совршена Големина за Пријатно Во Лежалка Додека Гледате Телевизија или Читате Книга. Лесно За Чистење : Машинско Перење На Нежен Циклус Со Ладна Вода. Погоден За Кревет, Софа, Кампување, Ладно Кино Или Патување! Може Да Се Користи И Во Автомобилот. Совршен Подарок За Вашето Семејство И Пријатели.

Карактеристики

Производи во категоријата

3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

DEN 399.84
Фрла од крзно од монголско фау
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрла од крзно од монголско фау

Пријатна просторија со ова уникатно бело монголско крзно крзно фрлано ќебе Овој долг, виткан пилод е не�

DEN 0.67
Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 239.84
Фрли перница-квадрат-розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли перница-квадрат-розова

Оваа 100% Polyester Faux Fur Pillow е одличен акцент во секоја просторија Мекиот материјал е топол и пријатна и додав�

DEN 0.67