• Ново
Навистина мека кадифена кадиф фрла во слонова коска

Навистина мека кадифена кадиф фрла во слонова коска

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Цврста боја на кадифена боја на лице е и мека на допир и е многу издржлива. Ова е совршено за области со висока активност, а ткаенината е машина што може да се мие. Фините предива и дополнителните процеси обезбедуваат ќебе за фрлање што е функционално и модерно. Револуционерната мекост е она што го добивате со оваа дневна колекција на Duvet сетови. Овие цврсти дупки во боја се совршен начин да додадете боја во вашата соба и да го направите вашиот алтернативен утешител од дамки или абење и солза. Duvet има затворање на копчето и доаѓа со координирање на срам (и). Duvet го покрива намера да се користи со надолу, пердув или синтетички утешител кој не е вклучен во сетот Duvet. Како дополнителен бонус, овие чаршафи се отпорни на бензоил пероксид, така што ќе можете да спиете во лекови за акни без страв од оштетување на вашата ставка. Вклучува : Едно фрлање 50x60 инчи . Лицето е 100% полиестер, се враќа на 100% полиестерско крзно крзно . Оваа ставка може да се пее машината, но треба да се внимава да се мие во опрема за соодветна големина за да се избегне оштетување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хајленд Крава Фрли Ќебе За Жени Мажи Ќебе Подароци За Возрасни Мажи Цветна Крава Лесна Мека Пријатна Нејасна Симпатична Хајленд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хајленд Крава Фрли Ќебе За Жени Мажи Ќебе Подароци За Возрасни Мажи Цветна Крава Лесна Мека Пријатна Нејасна Симпатична Хајленд

Опис На Производот Зошто го избравте Носбеи? Носбеи е домашен моден бренд со 10 години професионално раб�

DEN 3.00
Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова декоративно фрлање / ќебе е прозорците на дизајнерската убави

DEN 511.84
Мека Топла Слатка Летна Софа Кревет Декор Кралот Големина За Деца Тинејџери Кампување Подароци Сладолед Торта Гурмански Фланелен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мека Топла Слатка Летна Софа Кревет Декор Кралот Големина За Деца Тинејџери Кампување Подароци Сладолед Торта Гурмански Фланелен

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

DEN 895.84
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, Crimson
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, Crimson

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Throw, Crimson : Убава уметност од MWW

DEN 207.84