• Ново
Пакет На Назад Печатење Избричен Фланелен Кадифен Ќебе, проверено Ќебе За Кревет или Софа, 80 90

Пакет На Назад Печатење Избричен Фланелен Кадифен Ќебе, проверено Ќебе За Кревет или Софа, 80 90

Buyers rating:
DEN 316.64

Износ

Во собата на 2. Опис. Избриченото фланелно кадифено ќебе за печатење ви ја дава температурата на домот во секое време, без разлика додека дремете, читате или гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Направено од 100% висококвалитетен полиестер од микрофибер, откако ќе добиете допир со мекиот куп, се чувствувате топло и удобно. Ideетскиот и привлечен изглед сигурно ќе ја надополни вашата соба идеално и ќе ви донесе топлина и убавина. Карактеристики. л Класичен Проверени Ќебе : . Тука доаѓа карирана шема, а потоа се совпаѓа со мека кадифен фланелен ткаенина. Модерен, но елегантен, класичен, но популарен, не само што може да ви додаде удобност и топлина,туку и одличен декор за вашиот дом. л Висококвалитетен Материјал : . Направено од 100% висококвалитетен полиестер од микрофибер, ова фланелно ќебе е доволно меко и густо за брзо да ве загрее, особено во студените зимски ноќи. Одличниот процес на печатење и боење го олеснува бледнеењето иако повторното перење. Покрај тоа, издржливата ткаенина, исто така, го отежнува намалувањето, зацврстувањето или паѓањето по миењето. . л Разноврсна Употреба & Одличен Подарок : . Ова ќебе со мека текстура е одличен избор како уште еден слој за вашиот кревет, добар за лежење, кампување и друга надворешна употреба, совршен како украс на секој кауч, софа или стол. Користете го на различни начини бидејќи е издржлив и лесен за нега. Покрај тоа, овие слатки ќебиња ќе бидат совршен подарок за секоја пригода - Роденден, Божиќ и други семејни празници. Запомнете, тоа е подарок што ќе трае со текот на годините. Лесен За Земање И Грижа. Ќебето за фрлање има добра практичност, лесен е и лесен за носење - не зафаќа простор кога ќе го преклопите - имате многу избори да го користите, како што се излети, кампување, пливање, излети итн. Микрофибер ќебето не е лесно да се контаминира со прашина. . јас Уникатен Дизајн Филозофија. Во споредба со обичните памучни ќебиња, ова фланелно ќебе ве одржува топло додека дишете повеќе и лесно. Двостраниот реверзибилен дизајн ви нуди различни сетила за мекост за да го подобрите вашиот сон со едната страна на мазна и нејасна на другата. Пакет Од 2 Задни Печатење Избричен Фланелен Кадифен Ќебе, проверено Ќебе За Кревет или Софа, 80 "х 90", Розова (оригиналниот код : W1223 KTBK4286 B-РОЗОВА ).

Карактеристики

Производи во категоријата

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 239.84
Камен И Бела Вафли Плете Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Камен И Бела Вафли Плете Фрли

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 2079.84
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Throw, црна и сива : Прекрасна ум�

DEN 303.84