• Ново
Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе Врзано Тоалетно Ќебе Крзнени Ќебињ

Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе

Buyers rating:
DEN 607.84

Износ

Ткаенина : фланелентемпература : 38-60 ° C топлина, двослоен сендвич дизајн, жици, топло и удобно.Големина : 45 X45cmseaming, мазна линија, пофини шевови, не е лесно да се отвори линијата.Вграден сензор за температура со висока температура, автоматско исклучување кога температурата е превисока.Фланелното електрично ќебе е удобно, меко, густо и топло.Номинален напон : 110vstation 19 Шиење Ќебе, Мазна Линија, Пофини Шевови, Не Е Лесно Да се Отвори Линијата. Ткаенина : Фланелен. Фланелното Електрично Ќебе Е Удобно, Меко, Густо И Топло. Големина : 45х45см. Номинален Напон : 110 V.

Карактеристики

Производи во категоријата

Супермен Ќебе, 50 x60
  • Ново
Оценка на клиентот:

Супермен Ќебе, 50 x60

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна те�

DEN 479.84
Фланелен Ќебе со ретро Цветни Пруги Со Футрола За Перници За Цела Сезона Супер Меко Фланелно Руно Ќебе Фестивал Подароци Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фланелен Ќебе со ретро Цветни Пруги Со Футрола За Перници За Цела Сезона Супер Меко Фланелно Руно Ќебе Фестивал Подароци Ќебе

Материјал : Фланелен Големина : 80 х 120см 100 х 150см 130 х 150см 150 х 200см Подарок : Навлака за Перница (без јадро н�

DEN 0.33
Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс

Да! Тоа е џемпер за целото тело! Поставете го бујното плетено ќебе за фрлање од страна на Vellux во подножје�

DEN 2079.84
Penn State Nittany Lions NCAA Raschel Throw
  • Ново
Оценка на клиентот:

Penn State Nittany Lions NCAA Raschel Throw

Мерење на 50 x 60 инчи, ова кадифен фрлање е завршено со тимско обоени цевки од сите четири страни Фрлањето

DEN 425.28
Симпатична Животни Шема Ќебе За Деца Девојки Момчиња Подароци Топла Лесна Супер Мека За Кревет Кауч Мрзелив Фланелен Фрли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животни Шема Ќебе За Деца Девојки Момчиња Подароци Топла Лесна Супер Мека За Кревет Кауч Мрзелив Фланелен Фрли Ќебе

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

DEN 1.33
Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Batik Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Desi

DEN 319.84