• Ново
Подобри домови и градини црно биволско карирано

Подобри домови и градини црно биволско карирано

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Оваа супер мека и кадифен шерпа фрла во црно -бело биволско карирано со појавување на црно кадифено врзување ќе направи одличен додаток на вашиот домашен декор. Ткаенината на Шерпа е лесна, но нуди одлична топлина за лепење на каучот. Празничното печатење на биволи со цврста црна обратна насока е совршено за есен и зимски сезонски декор. Ова фрлање е лесно да се мие? Машинско миење во ладна вода и се сува суво на тивок. Подобри домови и градини црно биволско карирано.

Карактеристики

Производи во категоријата

Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија

1 Материјал од ткаенина : 250гр фланелен 2 Применливо сценарио : може да се користи како ќебе за сиеста, ќеб�

DEN 0.33
Супермен Ќебе, 50 x60
  • Ново
Оценка на клиентот:

Супермен Ќебе, 50 x60

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна те�

DEN 479.84