• Ново
Супермен Ќебе, 50 x60

Супермен Ќебе, 50 x60

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна тежина одобрено од гушкање беше направено за сеча бескрајни часови гушкање. Фабрикувано од 100% полиестерско руно, ова ќебе со дезен ќе ве одржува пријатно од сесијата за стриминг во сабота навечер до оние мрзливи неделни попладневни часови. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен што ги прави идеални за суперфан обоен во волна. Родендени, Божиќ, Денот На Таткото, Денот На Мајката, Ханука, Денот На Вљубените без оглед на специјалната пригода, воодушевете ги оние тешко купени пријатели и членови на семејството со совршен подарок! Машинско перење ладно и суво ниско. 50" X60 " ШЕМА СВИЛЕН ДОПИР ШЕРПА НАЗАД СУПЕР МЕКО ЌЕБЕ - ова бујно еднострано шерпа руно фрли ќебе со 240gsm руно лице и 180gsm кадифен шерпа обратно е топло и пријатно, лесно, дише и издржливо. Има развиена големина од 50 "х 60" што го прави совршен за спиење, дремење на софата или каучот, патување или гушкање кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. СМАЛУВАЊЕ И ОТПОРНОСТ на ИЗБЛЕДУВАЊЕ - ова удобно и меко ќебе од шерпа направено од 100% полиестер е отпорно на бледнее и дамки. Рачно печатени во САД користејќи процес на сублимација на боја, дизајните имаат неверојатна живост во боја и се долготрајни. Печатени само една страна. ЛЕСНА НЕГА - нашите производи се перат во машина. Измијте го нежниот циклус и исушете го на тивок оган. Не користете белило. Одрекување : Ќебето може да пристигне рамно поради процесот на печатење. Ве советуваме да го измиете пред првото користење за да ја отстраните прекумерната влакненца што останала за време на производниот процес. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН - секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Нашите фаворизирани слики се создадени од нашиот брилијантен внатрешен тим на графичари и често се рачно нацртани и илустрирани, додавајќи уникатни детали за секој дизајн. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-Нашите ќебиња прават совршен подарок за ентузијастот во вашиот живот. Идеален за роденденски, Божиќни и празнични подароци или само за лекување! Ако сте незадоволни од нашиот производ од која било причина, со задоволство ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33
Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Потопло Удобност Издржлив Домашен Декор Гроздобер Фрли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Потопло Удобност Издржлив Домашен Декор Гроздобер Фрли Ќебе

ЗА ФАБОТДФАБОТ е повеќе од само домашна стока; ние сме најважни дома Ние се стремиме да ги поместиме гра�

DEN 191.84
Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 399.84
Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова декоративно фрлање / ќебе е прозорците на дизајнерската убави

DEN 511.84
Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс

Да! Тоа е џемпер за целото тело! Поставете го бујното плетено ќебе за фрлање од страна на Vellux во подножје�

DEN 2079.84