• Ново
Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70

Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Fahебето за фрлање е направено од 100% памук. Мултифункционалното ќебе за фрлање може да се користи како патно ќебе, софа ќебе, заинтересирано ќебе, шал на канцеларијата, ќебе за украсување, ќебе за слатки парови, летно климатизација ќебе, итн. Традиционалниот кабел додава текстура на ова внимателно плетено фрлање е безвременско и класично . Дебелината на ќебето е умерена, така што може да се користи во цели сезони. Ова ќебе за фрлање софа ви дава совршена пријатност во текот на летото. Се применува за кревет, кауч и кампување. Лесно ги координира или подобрува постојните постелнини или домашни декор. Машинско миење со ладна вода. Поради логистичките причини, ние користиме компресирана амбалажа, ве молиме kindубезно миење на ладно и суво на тивок оган, тогаш ќебињата ќе бидат меки и мазни. Поради светлото за снимање, вистинската боја е малку поразлична од сликата. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Упатство за потекло : Увоз на фабрики Содржина : 100% памучни уникатни договори 100% памучен кабел плетено тросед ќебе сина 47 "x 70 „Направено од 100% памук. Кабелски плетен ќебе. Машина за перење. Достапна големина : 47 "x 70"; 50 "x 60"; 60 "x 78"; 70 "x 78". Содржина на пакет : 1 x Фрли ќебе. Одлично како фрлање кревет за вашата спална соба или ќебе за фрлање летна ноќ. Земја на потекло : Увезен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 239.84
Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија

1 Материјал од ткаенина : 250гр фланелен 2 Применливо сценарио : може да се користи како ќебе за сиеста, ќеб�

DEN 0.33
Фрли Ќебе Полна Месечина Со Зраци На Светлина Во Рацете Гатачка Линија И Работа Со Точки Бохо Топло Фланелно Меко Ќебе За Кауч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли Ќебе Полна Месечина Со Зраци На Светлина Во Рацете Гатачка Линија И Работа Со Точки Бохо Топло Фланелно Меко Ќебе За Кауч

Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад Машина за перење и брзо се суши Погоден за д

DEN 367.84
Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33
Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски

Бренд : Носбеи Материјал : Фланелен Руно Кадифен Ткаенина Големина : 30х40 инчи (75х 100см) 40 х 50 инчи (100х130см) 50

DEN 271.84
Фрла од крзно од монголско фау
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрла од крзно од монголско фау

Пријатна просторија со ова уникатно бело монголско крзно крзно фрлано ќебе Овој долг, виткан пилод е не�

DEN 0.67