• Ново
Суштински работи од Muk Luks® Women's Women Cheryl Boots

Суштински работи од Muk Luks® Women's Women Cheryl Boots

Buyers rating:
DEN 640.00

Износ

Суштинските работи од Muk Luks® Women's Sheryl Boots не можат да бидат победени. Пријатен џемпер плетен дизајн и мека ласкава крзно од крзно се мешаат секојдневна удобност со стил на тренд. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, лежено рамно за да се исуши. Увезени. - Трајни TPR ѓон - 100% полиестерска инлоле - 100% акрилна плетена -брадавица -брада -1 -брада -100% полиестерски велур горниот - 100% полиестерска ласта за крзно - отпорна на вода - достапни повеќе опции во боја - целосна големина на жените 6-11 -половина големини големини големини големини на големини на големини на големини Повлечете ги најважните работи од Muk Luks® меморија за пена за пена за цел ден удобност. Подготвено крзно. Феилс плетен акцент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мастер цилиндер на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мастер цилиндер на спојката

Мајстор за перфекција на спојката на спојката, изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

DEN 741.44