• Ново
Кујна на Гибсон 13. Кварта нестепена тепсија

Кујна на Гибсон 13. Кварта нестепена тепсија

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Робуствата тепсија од 13,25 кварта ќе создаде елегантен и динамичен изглед за вашата кујна. Овој прекрасен и долготраен тенџере ќе ви овозможи да готвите прекрасен оброк за семејство или гости. Робустото ќе додаде допир на елеганција во вашата секојдневна рутина за готвење. Тежина на артикалот : 5,50 bs 13,25 кварта не -стабилна тепсија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Регулатор На Напон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Регулатор На Напон

Регулатор на напон; Мотоцикл; Електронски; Машки Приклучок Со 2 Сечила; Одговара На 99Нагоре Харли Дејвид�

DEN 270.24
Карсон-Делоса Права Граница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карсон-Делоса Права Граница

Нагласете ја темата во училницата или разубавете обична огласна табла со шарени "Од Овој Збор" граници...

DEN 175.84
Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери

DEN 189.60