• Ново
Старбакс Од Неспресо Оригинална Линија Капсули - Штука Место Печено-бо

Старбакс Од Неспресо Оригинална Линија Капсули - Штука Место Печено-бо

Buyers rating:
DEN 496.00

Износ

Истото висококвалитетно кафе Старбакс што го знаете и го сакате сега го прави Неспресо за да уживате дома. Плус, овие капсули се направени од алуминиум за 100% рециклирање и гарантирана свежина на кафе. Во 2008 година, нашите главни мешалки и печење го создадоа за вас, мешавина толку конзистентна и хармонична што ниту една карактеристика не доминира—или исчезнува. Мазна, добро заоблена мешавина од латиноамерикански кафиња со суптилно богати вкусови на какао и наздравени ореви, таа е совршена за секој ден. Работи Со Неспресо Оригинални машини За Линија, вклучувајќи : Есенца Мини, Пикси, Граѓанин, Експерт, Латисима, Киченаид, Креатиста. Старбакс Од Неспресо Оригинална Линија Капсули - Штука Место Печено-1 кутија (10 парчиња) Штука Место Печењето е добро заоблено со суптилни ноти на какао и наздравени ореви што го балансираат мазното чувство на устата. Нивото на интензитет на ова кафе е 7, средно печење. Развиен со Неспресо за да работи совршено со Оригинални Машини За Линии Неспресо, вклучувајќи : Есенца Мини, Пикси, Граѓанин, Експерт, Латисима, Киченаид, Креатиста. Средно печените кафиња се мазни и избалансирани со богати, пристапни вкусови. Секоја капсула со еспресо вари 3,7 унци кафе. Поп Во Капсулата Неспресо и изберете ја големината на пијалакот лунго. Пакетот содржи 1 кутија од 10 Старбакс Ставете Печени Капсули За Кафе Неспресо За да направите до 10 шолји.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ge® -операциран врата од врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ge® -операциран врата од врата

GE 19303 оперирана врата од вратата; оперативна сатенска никел врата од врата; Лесен за инсталирање, не е по�

DEN 479.84