• Ново
Маица за кратки ракави на Aviaенски на Avia v вратот маица

Маица за кратки ракави на Aviaенски на Avia v вратот маица

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Вежбање, ден надвор или само релаксирачки, маицата за изведба на Авиа ве покрива. Ласкаво, со склопување на кривата и исечена должина, оваа мета е супер-мека, удобна и толку лесна за носење. Поставете го со омилените фармерки за непобедлив обичен изглед или пробајте го со нашите хеланки со високи изедначи (продадени одделно) и ја погодивте салата во координиран стил. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена; исечен. Деколте : V-вратлива пред себе; Длабоко лажичка во грб. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дишење, истегнување ткаенина за удобно вклопување. Маица за перформанси на жените од Авиа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33
Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери

DEN 189.60
Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84