• Ново
Моден костим за капење на девојки за чудо нација, едно парче, големини 4- & плус

Моден костим за капење на девојки за чудо нација, едно парче, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Топ топка! Нејзиниот стил на пливање е сигурен дека ќе направи прскање со модерниот моден костим за капење на Wonder Nation. Стилскиот пресек на страната го зајакнува модниот фактор со ленти за контрастно рамо, одржувајќи го дополнително кул. Опфатена во прилично печатење, таа ќе го носи на повторување цело лето! Исклучиво на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : едно парче. Деколте : вратот на екипажот. Ockебови : Ништо. Карактеристики UPF 50+ Заштита на сонце, ленти за контраст на рамото, печатење. Моден едно парче костим за капење за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Стил : Очила За Сонце, Поларизирани Очила За Сонце, Очи�

DEN 0.67
Мид Травелвју Двоглед-10х25
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мид Травелвју Двоглед-10х25

ME125001 Mead 10x25 Travel View Двоглед (Црна) Леќа Clotneck Прерамки Носење Case Limited Доживотна Гаранција Висококвалитетни

DEN 3.33