• Ново
Крвави Игри Мл Командант Ласерски Игри Глувчето-Црна

Крвави Игри Мл Командант Ласерски Игри Глувчето-Црна

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Иновативната технологија LK(Light Strike) користи Инфрацрвен Микро-Прекинувач за да реагира со брзина на светлината со екстремен одговор на кликнување од 0,2 ms, никогаш не може да се надмине! Дизајниран да ги редефинира стандардите за точност и брзина, овој прекрасен мотор на глувчето ја уништува конкуренцијата. Дизајниран да ви даде предност во интензивна игра. Со Крвави уреди реагирате побрзо и секогаш сте чекор понапред од вашите противници. Меморија : 160 К. Системски Барања : Виндоус XP/ Виста/ 7/ 8 /8.1 / 10 или подоцна. КОНЕКТОР : USB (2.0/ 3.0). Сензор : Ласерски Мотор. Должина На Кабелот : 1,8 М. Броеви На Копчиња : 17. Тип : Жичен. Стапка на извештај : 125~1000 Hz/сек (4-ниво прилагодливи). Инфрацрвено-Микро-Прекинувач : Над 20 милиони кликања. Метал Х' Лизгање Оклоп Подигање : Над 300 Километри. Обработка на слика : 10,8 мега пиксели/сек. Брзина На Следење : 150 инчи/сек (ипс). Инфрацрвено Тркало : Над 1 Милион Свитоци. Клучен Одговор : Помалку 0,2 мс.Макс. Резолуција : 8200 ИПК (5-ниво прилагодливи). Брзина на рамката : 12.000 fps. Забрзување : 30 гр.

Карактеристики

Производи во категоријата