• Ново
Златен Стерлинг сребро кафеава и бела кубна цирконија со цветниот прстен

Златен Стерлинг сребро кафеава и бела кубна цирконија со цветниот прстен

Buyers rating:
DEN 192.00

Износ

Оставете ја вашата креативна страна да блесне со овој чуден цвет прстен, во кој се прикажани песни чоколадо и бели кубни цирконија скапоцени камења, поставени во високо полирано злато позлатено сребро. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Со создавање накит што е убав внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриен камен поставен во рамките на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен има затворена под-галерија за удобност одговара со дво-тон финиш што го истакнува логото на SL колекцијата SL.Gemstone Бои : Браун и Вајтгемстон форми : Round262 Tawn-Set Round Cubic Circoniametal : Gold Paterling Silverfinish : High Polishring Поставка Димензии : 25 mm широк x 25 mm долг x 13 mm Високи димензии на високи димензии : 4 mm wideal Carat тегови и мерења се приближни и може да варираат малку од наведените димензии. Код за третман CR (кубна цирконија). Погледнете го Водичот за третман за дополнителни информации. Овој прстен не може да се промени во големината. SL колекција Златно Стерлинг Сребрена кафеава и Бела кубна цирконија со цветен прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Даудл Сложувалка - Мауи-Парче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Даудл Сложувалка - Мауи-Парче

Мауи многумина го сметаат за најдобар остров на Хаваи поради мешавината на забавни одморалишта и градо�

DEN 1.33