• Ново
Апстрактни бои пукнаа апстрактни бои експресивни портокалови црвени сини, 30, дизајнирани од Карен Хејл

Апстрактни бои пукнаа апстрактни бои експресивни портокалови црвени сини, 30, дизајнирани од Карен Хејл

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Карен Хејл. Апстрактна боја пука експресивно портокалово црвено сино.

Карактеристики

Производи во категоријата