• Ново
Женски велур велур средно-калф чизми од дрвени потпетици

Женски велур велур средно-калф чизми од дрвени потпетици

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Подигањето со средно-теле од Бринли Ко е конструиран со меки велур на велур, кои се издигнуваат со средно-теле. Надворешен патент со плетенка со акцент на ласкави создава стилски влез на стапалото и наредени блок-потпетици на столбови, додајте атрактивен лифт на висината на дизајнерската пета : 2 1/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 16 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00