• Ново
Отворање на колаж со фотографии

Отворање на колаж со фотографии

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи. Прикажете ги вашите најнегувани спомени во оваа рамка за колаж со 4 прозорци. Со прекрасно обликување на еспресо, оваа рамка за слики може да се користи и за да се прикажат различни отпечатоци, картички или ткаенини за да се создаде динамичен изглед на вашите wallsидови. 4 Колаж за отворање на фотографии : Еспресо рамка. Лесно е да се обеси. Закачалка со прстенест Д-прстен. Големина на стаклото : 16 "W x 20" H. Севкупна големина : 19 "W x 23" H. H. Hears (4) 5x7.

Карактеристики

Производи во категоријата

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет Ова е целосно прир�

DEN 1.00