• Ново
Фустани За Жени КВАНГ Женски Летен Фустан Секојдневен Лизгачки Фустан За Плажа Здолниште Сарафан

Фустани За Жени КВАНГ Женски Летен Фустан Секојдневен Лизгачки Фустан За Плажа Здолниште Сарафан

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Женски Фустан Обичен Отпечаток Лизгање Плажа Здолниште Сарафанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Sleeve Shoulder Waisthiplengths102cm/40.16"37cm/14.57"43.5 cm/17.13"96cm/37.80"110cm/43.31"94cm/37.01"M108cm/42.52"38cm/14.96"44.5 cm/17.52"102cm/40.16"116cm/45.67"95.5 cm/37.60"L116cm/45.67"39cm/15.35"45.5 cm/17.91"110cm/43.31"124cm/48.82"97cm/38.19"XL124cm/48.82"40cm/15.75"46.5 cm/18.31"118cm/46.46"132cm/51.97"98.5 cm/38.78"XXL132cm/51.97"41cm/16.14"47.5 cm/18.70"126cm/49.61"140cm/55.12"100cm/39.37"XXXL140cm/55.12"42cm/16.54"48.5 cm/19.09"134cm/52.76"148cm/58.27"101.5 cm/39.96" € Ткаенина : 95% Полиестер, 5% Спандекс, мека, удобна, еластична, пријателска за кожата. €Карактеристики : над должината на коленото, цветен принт, лесен, модерен и елегантен. Пуловер, краток ракав, о-врат, лабава фитинг, маица фустан, резервоар фустан, замав фустан, А-линија Плажа Фустан. Совршен е за лето, Пролет и fall. €Дизајн} : Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите,правење коса и шминка, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики. `+Прилика : Плажа/Секојдневен/Забава/Шопинг/Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33