• Ново
Самиот Птичји Ветер Ѕвончиња Алуминиумски Цевки Ѕвона Птици Ветерници За Внатрешна Надворешна Декорација

Самиот Птичји Ветер Ѕвончиња Алуминиумски Цевки Ѕвона Птици Ветерници За Внатрешна Надворешна Декорација

Buyers rating:
DEN 174.24

Износ

Карактеристики : . Ветрот со тематика за птици ќе испушти радосен и јасен звук кога дува ветер, што ве прави опуштени и удобни. Се состои од птици од 7 парчиња, цевки од 6 парчиња и ѕвона од 4 парчиња, ветробраните имаат прекрасна изработка и добар квалитет. Ветрот ѕвонче доаѓа собрани, нема потреба да се инсталира, само го закачи во местото што го сакате. Одлична внатрешна и надворешна закачена декорација за дом, канцеларија, студентски дом, кафуле, продавница за книги, двор, трем, балкон, двор, градина итн. Импресивен подарок за оној што го сакавте на Денот на Мајката, Велигден, Нова Година, Божиќ и кој било друг посебен фестивал. Спецификации : . Материјал : Алуминиум. Точка Големина : 900 * 115см / 35.43 * 4.53 во. Тежина на предметот : 350гр / 12,35 мл. Тежина на пакетот : 360гр / 12.70 мл. Големина на пакетот : 31 * 11,5 * 6мм / 12.20 * 4.53 * 2.36 во. Пакување Листа : . 1 * Ветерница ветровите со тематика на птиците ќе испуштат радосен и јасен звук кога дува ветер, што ве прави опуштени и удобни. Се состои од птици од 7 парчиња, цевки од 6 парчиња и ѕвона од 4 парчиња, ветробраните имаат прекрасна изработка и добар квалитет. Ветрот ѕвонче доаѓа собрани, нема потреба да се инсталира, само тоа во местото што го сакате. Одлична внатрешна и надворешна висечка декорација за дом, канцеларија, студентски дом, кафуле, продавница за книги, двор, трем, балкон, двор, градина итн. Импресивен.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84