• Ново
Женски Долг Ракав Замав Фустан V Вратот Сарафан Возбуда Фустан Повик Боемски Фустан

Женски Долг Ракав Замав Фустан V Вратот Сарафан Возбуда Фустан Повик Боемски Фустан

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Тип : Женски Фустан,Фустан Со Долги Ракави,Сарафанс Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан Со Долги Ракави Фустан За Нишање,Плисиран Фустан Тип На Шема : Еднобојна, Возбудлива, Џеб, Копчиња Боја : Сина, Темносина, Жолта, Кафеава, Сива : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 3хл Материјал : 92% Полиестер, 8% Спандекснеклин Должина на Вратот : Долга Должина На Ракавот : Долга Максимална Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен,Плажа, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Фустан со долги ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина за дополнителна удобност.2. Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински фустан заumn, Зима и прилики.3. Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата.4. Едноставен, разноврсен дизајн го прави овој фустан совршен за секојдневно.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени) Карактеристики : Женски Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Врат V, Фустан За Нишање,плисиран фустан,долг макси фустан,Еднобојна,Секојдневна, Лабава. Совршено одговара со кардиган,јакна,палто,мантил, слоевит со шамија и во комбинација со рамни/потпетици или едноставно со пар чизми за убав изглед. Повод : Погоден За Божиќ, Божиќ,Шопинг,Одмор, Одмор,Секојдневно Носење,Секојдневно Секојдневно Носење итн.Ќе се заљубите во овој фустан. Боја : Сина, Темносина, Жолта, Кафеава, Сива Големина : S, M, L, XL, XXL, 3xl Материјал : 92% Полиестер, 8% Спандекс. Известување за големина : предлагаме ДА ИЗБЕРЕТЕ 1-2 големина нагоре според нашите повратни информации од клиентите. Секогаш избирајте поголеми димензии ако сакате редовно вклопување или лабаво вклопување! Табела со големини : ве Молиме внимателно погледнете ја нашата детална табела со големини на левата слика или во" Опис На Производот " пред да купите; Совети : Табелата Со Генерички Големини не е нашата табела со големини,"НЕ КОРИСТЕТЕ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фуст

DEN 2.33
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве моли�

DEN 128.00
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84
Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики Тип : женски ле

DEN 255.84
Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летен Фустан, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Женски Б�

DEN 1.00