• Ново
Фетерна Женски Макси Замав Фустан Линија Фустан Цветни Мода Улична Облека Отворено Печатење Без Ракави V Вратот Фустан макси фустан за жени

Фетерна Женски Макси Замав Фустан Линија Фустан Цветни Мода Улична Облека Отворено Печатење Без Ракави V Вратот Фустан макси

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Замав Фустан Линија Фустан Цветна Мода Улична Облека На Отворено Дневен Датум Печатење Без Ракави V Фустан За Вратот Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Лето Секојдневен Без Ракави V Бохо Повлекување На Половината Печатен Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 XWomen Dress Size Bust Shoulder Waist Lengths88cm/34.65"35cm/13.78"76cm/29.92"131cm/51.57"M92cm/36.22"36cm/14.17"80cm/31.50"132cm/51.97"L98cm/38.58"37cm/14.57"86cm/33.86"133cm/52.36"XL104cm/40.94"38cm/14.96"92cm/36.22"134cm/52.76"XXL110cm/43.31"39cm/15.35"98cm/38.58"135cm/53.15"XXXL116cm/45.67"40cm/15.75"104cm/40.94"136cm/53.54" мека и удобна ткаенина, растеглива, удобна и ладна. Овој суштински фустан има лабаво вклопување за изглед без напор кој е подготвен за стилизирање. Овој едноставен стил сарафан совршен за секојдневно лето, плажа, одмор, туризам, одмор, секојдневен живот, работа, состаноци, вечера, забава. Цветниот фустан со фустан со појас ќе ве направи прекрасни и шармантни. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување

Останете стилски и освежени во текот на целиот ден.Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на ова�

DEN 0.33
Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фуст

DEN 2.33
Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо

: Средна Биста : 100см / 39,37" Ракав : 18,5 см / 7,28" Должина : 67см / 26,38" .❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е

DEN 271.84