• Ново
Женски Есенски Фустани Секси Двојно В-Вратот Торта Фустан Пенливи Фустан V Вратот Фустани Фустани За Свадба Гостин ТБКОМ

Женски Есенски Фустани Секси Двојно В-Вратот Торта Фустан Пенливи Фустан V Вратот Фустани Фустани За Свадба Гостин ТБКОМ

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Женски Есенски Фустани Секси Двојна Торта Со Врат Фустан Пенлив Фустан V Фустан За Вратот Фустани За Свадбен Гостоприма1. Дизајн на меко здолниште, роман стил2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув пол : Женски Повод : Секојдневен,Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст стил на Боја : секојдневен, сексилен должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : метод На Перење : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Дамски Фустан━━━━━━━━━━Големина : СУС : : 4-6УК : 6-8ЕУ : 34см : 80см/31.50 ""① Рамо : 33см/12.99 "" должина : 83см/32.68" ★ ━━━━━━━━━━Големина : МУС : : 8-10УК : 10-12ЕУ : 36см : 84см/33.07 ""① Рамо : 34см/13.39 "" должина : 84см/33.07" ★ ━━━━━━━━━━Големина : LUS : : 12-14 UK : 14-16 EU : 38 ° Bust : 90cm/35.43" ® Рамо : 36cm/14.17 " € Должина : 86cm/33.86" ★ ━━━━━━━━━━Големина : XLUS : : 16-18 UK : 18-20 EU : 40-42 ° bust : 96cm/37.80" ® Рамо : 38cm/14.96 " € Должина : 88cm/34.65" ★ ━━━━━━━━━━★Големина : XXL_ US : : 18-20 QUE ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20-22 ° EU : 44-46®Биста : 102cm/40.16 "_Рамо : 40cm/15.75 " € Должина : 90cm/35.43" ━━━━━━━━━━ ❤Карактеристика : Сосема Нов, Квалитетен! Секојдневен стилски и моден специјален дизајн, погоден е за секоја форма на тело луѓе,Уникатен стил,прават да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно.Различни бои и стилови, поприродни и поубави, разновидни стилови,долги ракави,едноставен стил,истакнувајќи добра фигура за да постигнете совршен ефект на дизајнот за само-култивирање, направете да изгледате добро и удобно кога се релаксирате. + Удобен Материјал - Брзо Ќе Стане Ваш Омилен. Мекиот Материјал Обезбедува Пријатно Чувство На Кожата Во текот на Целиот Ден.Долгите Ракави Ветуваат Многу Удобност и Супер Секојдневен Стил.Обезбедете топлина и удобност за есенско и зимско носење. +Прилики : Совршена Цела Сезона Колекција! Класични Парчиња, Кои Ви Носат Удобно, Но Елегантно Искуство Со Носење. Лесно е да се облече и соблече и да одговара на друга облека. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет. можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми.Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Погоден за секојдневен живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни

ДАЕТИРОС Фустани Со Долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбу

DEN 383.84
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Жените Тенок Тесни Мода Надвор Рамо Фустан Бронзирање Сплетка Ракави Фустан Ретро V Вратот Партија Клуб Патри Без Грб Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Тенок Тесни Мода Надвор Рамо Фустан Бронзирање Сплетка Ракави Фустан Ретро V Вратот Партија Клуб Патри Без Грб Фустан

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 388.64
Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фуста�

DEN 0.33