• Ново
Изматете го женскиот вратоврска миди фустан со ракави на руфли

Изматете го женскиот вратоврска миди фустан со ракави на руфли

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Асортиман на забавни отпечатоци го игра овој миди фустан од лажичка со женски, чисти ракави ракави и вратоврска за ласкаво вклопување. Ткаенината слична на шифон во нивоа силуета паѓа благодатно и завршува со простор за да ги покаже вашите омилени потпетици или чизми. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. одговара : модерна. Должина : MIDI должина; 48-1/2 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Затворање на копчето за копчиња на грбот; само-вратен појас. Ракави ракави : кратки, ракави на рафле Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Ниво на здолниште; наредени освен чисти ракави; ткаенина слична на шифон. Midи женски рафли ракав врзаат миди фустан од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики

Производи во категоријата