• Ново
Фатази Фустани За Женски Женски Прашка Цветен Долг Фустан Боемска Плажа Без Ракави Долг Фустан

Фатази Фустани За Женски Женски Прашка Цветен Долг Фустан Боемска Плажа Без Ракави Долг Фустан

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Женски Прашка Цветни Долг Фустан Без Ракави Боемски Плажа Долг Фустан. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 262гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Фустан За Градник На полица Женски Фустан За Жени Обична Табела со Големини : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 90cm/35.43" Должина : 127cm/50.00"Големина : M Биста : 91cm/35.83" Половината : 95cm/37.40" Должина : 128cm/50.39"Големина : L Биста : 96cm/37.80" Половината : 100cm/39.37" Должина : 129см/50.79"големина : xl Биста : 101см/39.76" половината : 105см/41.34" Должина : 130см/51.18"големина : Xxl биста : 106см/41.73" половината : 110см/43.31" должина : 131см/51.57"големина : xxxl биста : 111см/43.70" половината : 115cm/45.28" должина : 132cm/51.97"големина : xxxxl биста : 116cm/45.67" половината : 120cm/47.24" должина : 133cm/52.36"големина : xxxxl биста : 121cm/47.64" половината : 125cm/49.21" должина : 134см/52.76" само со ѓердан, обетки, очила за сонце, Капи за сонце, потпетици и клинови за стилски изглед. Или Спарете Со Кардиган, Џемпер, Јакна И Палто Кога Ќе Се Излади. Есенски Фустани За Жени; Летен Фустан За Жени, Фустани За Жени; Женски Фустани; Летен Фустан; Летни Фустани За Жени; Сарафани За Жени; Фустани На Плажа За Жени; Долги Фустани За Жени; Пролетни Фустани За Жени 2023; Свечени Фустани За Жени; Секси Фустани За Жени; Фустан За Забава За Жени; Матурски Фустани; Матурски Фустани; Матурски Фустани За Жени; Светкави Фустани За Жени; Секојдневни Фустани за Жени;. Поради Различната Резолуција на Компјутерот ,може да Има Одредена Разлика во Бојата. Совети за големина : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина (Не Големина). Еластично Затворање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24