• Ново
Колиша Летен Фустан За Жени Плажа Обичен Бохо Фустан Цветен Миди Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Џебови Лабав Фустан

Колиша Летен Фустан За Жени Плажа Обичен Бохо Фустан Цветен Миди Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Џебови Лабав Фустан

Buyers rating:
DEN 463.84

Износ

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : женски летен лежерен лабав фустан,летен фустан со цветни џебови на плажа, гроздобер женски сарафан. Тип на шема : цветен печатен летен фустан,женски џебови фустан. Боја : Жолта, Портокалова, Темно Сина (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95%полиестер, 5%спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот . Должина На Фустан : Должина На Ногата. Должина На Ракавот : Краток Ракав . Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Свадба, Коктел. Карактеристики : . 1. Боемски Цветни Печатени, Кратки Ракави, О-Вратот, Женски бохо џебови миди долг макси фустан,Обични фустани со кратки ракави со кратки ракави. 2. Овој секојдневен лабав цветен фустан може да се носи За Секојдневна, Дневна, Ноќна Вечер, Матурска Вечер, Забавен Банкет, Плажа, Коктел, Свечена, Работна Канцеларија,Патување и друго. 3. Материјалот за облекување на плажата бохо е супер мек материјал, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. 4. Обичниот џебен фустан е миди должина што не би требало да носите хеланки со неа доколку не сакате too.It фустан Во стилот На Замав, така што удобно ќе се вклопи над големите колкови. Џебовите се убав додаток, доволно е лабав, но не премногу широк. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Карактеристики : Цветен, Краток Ракав, Тркалезен Врат, Џебови, Течен, Бохо Стил, Секојдневен, Лабав, Удобен, Женски Фустан За Сонце На Плажа. Материјал : Полиестер+Спандекс Женски Летен Фустан На Плажа Е Лесен, Мек, Дише, Еластичен и Удобен. Стил : Женски Летен Фустан На Плажа, Женски Бохо Фустан, Женски Лежерен Лабав Миди Фустан, Цветен Фустан Од Туника. Прилика : Плажа, Излегување, Вечерна Забава, Клуб, Работа, Секојдневна Облека, Дневна Облека, Домашна Облека. Трендовски И Шик Женски Фустани, Прават Да Изгледате Пошармантно и Попривлечно!. [Внимание] : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини на втората слика пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни

ДАЕТИРОС Фустани Со Долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбу

DEN 383.84
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08
Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани

Карактеристики : Печатење,Фустан Без Прерамки,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдн�

DEN 255.84
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84