• Ново
Женски Фустани Мода Со Долги Ракави Цветен Принт Долг Макси Фустан Дами Секојдневен Фустан

Женски Фустани Мода Со Долги Ракави Цветен Принт Долг Макси Фустан Дами Секојдневен Фустан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см/31.50" Ракав : 57см/22.44" Должина : 135см/53.15" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 84см/33.07" Ракав : 58см/22.83" Должина : 136см/53.54" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 88СМ/34.65" ракав : 59см/23.23" должина : 137см/53.94" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 92СМ/36.22" ракав : 60см/23.62" должина : 138см/54.33" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 96СМ/37.80" Ракав : 61см/24.02" Должина : 139см/54.72" женски секојдневен печатење цвет темперамент летна Камизола О-ВРАТОТ ФУСТАН ОПИС : СПЕЦИЈАЛНО КОПЧЕ/о-вратот/сплет дизајн изработен е од добри материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Пролет/Лето/Aut Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина На Ракавот За Печатење : Декорација Без Ракави : џебни фустани за жени 2022 година. Женски Фустани. Карактеристики : Секојдневен Стил, Елегантно, Заоблено Деколте,Тркачка Врата,Високо Потрошено,Два Странични Џебови,Долга Должина На Подот,Цврст Фустан, Тенок Фит. мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допирање и носење, прави да се чувствувате добро. СООДВЕТНИ ПРИЛИКИ : Добри За секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, датум и забава. Погоден за секоја пригода кон крајот на пролетта, летото и почетокот на есента.

Карактеристики

Производи во категоријата

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок

Применливи Се Неколку Сцени : Костум За Бохо, Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека

DEN 574.08
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани

Карактеристики : Печатење,Фустан Без Прерамки,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдн�

DEN 255.84
Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан

Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс шорцеви Материја

DEN 415.84
Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб

Пол : Женаоваа здолниште е добро исечено и меко, што го прави одличен избор.Стил : Елегантен, секојдневен�

DEN 255.84