• Ново
Фустани За Жени Жени Чипка Цврст Ракав Назад Шупливи Кратки Партија Елегантен Фустан

Фустани За Жени Жени Чипка Цврст Ракав Назад Шупливи Кратки Партија Елегантен Фустан

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Жените Чипка Крпеница Цврст Ракав Назад Шупливи Долги Партија Елегантен Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : Материјал : Сезона На Полиестер : Цела Сезона Повод : Дневно, Секојдневно Вклопување : Одговара на големината На Облеката Должина : Стил До Колена : Секојдневен, Тип На Моден Модел : Должина На Цврст Ракав : Јака Без Ракави : В-Врат што добивате : 1 Женски Фустани ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Должина На Колкот М 6 10 36 90см/35.4" 72см/28.3" 94см/37.0" 82см/32.2" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.4" Половината : 72см/28.3" Колк : 94см/37.0" Должина : 82см/32.2" Големина табела : ГОЛЕМИНА : С Сад : 4 Велика Британија : 8 еу : 34 биста : 86см/33.8" половината : 68см/26.7" колк : 90см/35.4" должина : 80см/31.5"ГОЛЕМИНА : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 90см/35.4" половината : 72см/28.3" колк : 94см/37.0" должина : 82см/32.2"Големина : Л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 94см/37.0" половината : 76см/29.9" колк : 98см/38.5" ДОЛЖИНА : 83СМ/32.6"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 98см/38.5" половината : 80см/31.5" колк : 102см/40.1" Должина : 84см/33.0" € карактеристики : круг /v вратот,краток ракав,страна сплит,повик долг плажа фустан,макси фустан со џебови,ЛАБАВА fit.It е толку убава,виси добро, ласкави и можат да бидат облечени нагоре или надолу. Ткаенината е удобна и еластична. Лесно се облекуваат нагоре и надолу. Совети за совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни видови чевли. ®Прилика : Одличен долг макси фустан за жени Секојдневен /Плажа /Забава /Дневно /Канцеларија /Свечена/ Дома/Одмор / вечера датум.Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок

Применливи Се Неколку Сцени : Костум За Бохо, Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека

DEN 574.08
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ

Пакетот вклучува : 1 фустанмајка На Невестата Фустани За Жени Плус Големина Женска Облека Жени Ситни Мак

DEN 3.33
Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани

Карактеристики : Печатење,Фустан Без Прерамки,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдн�

DEN 255.84
вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67
Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

DEN 303.84
Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 3.33
Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер

Тип на шема : Прилика За Печатење : дневно ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, бл

DEN 287.52
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00