• Ново
Органска свежа црвена зелка, секоја од нив

Органска свежа црвена зелка, секоја од нив

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Оваа органска свежа црвена зелка е задолжително додавање на кујната на кој било готвач. Оваа црвена зелка обезбедува непогрешлив вкус со секој залак и е идеална состојка во најразлични рецепти. Користете го за да направите каша со задоволство од толпата за да служите на вашата следна скара во дворот или да ја додадете во градинарска салата за здрава опција за ручек. Можете исто така да го исцедите и да послужите како вкусна страна за следната семејна вечера. Како и да е, вие избирате да го користите, оваа зелка ќе додаде голем вкус и незаборавен вкус на кој било оброк. Станете креативни во кујната и уживајте во здрава вкусна вкусност со органска свежа црвена зелка. Здрав, разноврсен и вкусен. Користете за да направите кабела за пријатна толпа за следната скара. Додадете во градинарска салата. Сосе или пареа и сервирајте како страна за секој оброк. Прекрасен додаток на мешање СРЈ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33