• Ново
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Обложен Со Дијамантски синџир со јаже

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Обложен Со Дијамантски синџир со јаже

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Одлично за секојдневна употреба, овој ѓердан со сребрен ланец обложен со родиум прикажува шармантен дизајн на јаже со детали со дијаманти. Полиран до совршенство овој синџир се прицврстува со затворач за јастог. Мери 20-инчен долг и 2,25 мм широк.Метална Тежина : 8,71 грама Тип на накит : Стил На Финехан : Завршна Обработка На Јаже : Висок лак, дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 20-инчен х 2,25 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Италија Сребрена, Полирана, исечена Со Дијаманти, позлатена Со Родиум, Цврста, Јастог Канџа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84
Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00
Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84