• Ново
Ватиран Мечка Вез Ножици-Розова Леопард Печатење 3.5

Ватиран Мечка Вез Ножици-Розова Леопард Печатење 3.5

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Везење за општа Употреба на Ватирана Мечка, Вкрстен Бод, Капчиња, Апликација И Мали ножици за Шиење навистина се пресек погоре, извинете ја игра на зборови! Овие мали остри ножици се совршени за прецизно сечење. Нашиот забавен дизајн Со Принт Од Розов Леопард им дава на овие слатки ножици забавнаesетика за да ги задржите вашите додатоци за шиење или вкрстен бод еден чекор понапред од останатите. Излезете ги оние што шијат занаетчиски парчиња со талент и функционалност сите во едно. Потенките сечила од 3,5 инчи ви овозможуваат да станете одблизу и personal со проектот, давајќи им на овие ножици за метални детали разноврсност да се движат во компактната средина создадена со Вез додека сечете точно во основата на конецот со леснотија. Зошто да застанете на Вез? Компактните сечила им даваат живот, што ги прави совршени мини розови ножици за канцеларија, остри ножици за нокти, ножици за тапацир или ножици за занаети од ткаенина! Со извонредна разноврсност, овие scетски ножици може да се користат како ножици за конец, ножици за предиво или ножици! Ватиран Мечка Вез Ножици-Розова Леопард Печатење 3.5". Мали, остри ножици за прецизно сечење. Забавен и стилски дизајн. Долготрајни и издржливи. Ножици за повеќекратна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар...

DEN 4127.84