• Ново
Трговска марка ликовна уметност златна рипка платно уметност од oshош Биер, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност златна рипка платно уметност од oshош Биер, црна мат, рамка за бреза

Buyers rating:
DEN 2601.60

Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „златна рипка“ платно уметност од oshош Биер, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08