• Ново
-Постајте лента за пакување со акрилна

-Постајте лента за пакување со акрилна

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Наменето за тешки превоз, потреби за движење и складирање, T-Rex чиста лента за пакување со акрилно пакување е идеална за сопствениците на домови и занаетчии кои бараат алатки со највисок квалитет. Оваа лента за пакување е супер густа и силна, така што можете да ги запечатите дури и најтешките кутии безбедно и безбедно додека го штитите она што е внатре од оштетување. Оваа жестоко силна лента за пакување нуди супериорен квалитет без разлика дали сте во движење или кутии за испорака од домот или канцеларијата. T-Rex 1,88 in. X 35 г. Исчистете ја лентата за пакување со акрилно со диспензерот. Топло топено лепило за инстант, брз стап. 100x посилни од акрилните ленти засновани на ASTM D3654 B за максимална адхезија. Екстремно густо за запечатување на тешки кутии. Ги исполнува поштенските регулативи.

Карактеристики

Производи во категоријата