• Ново
-Постајте лента за пакување со акрилна

-Постајте лента за пакување со акрилна

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Наменето за тешки превоз, потреби за движење и складирање, T-Rex чиста лента за пакување со акрилно пакување е идеална за сопствениците на домови и занаетчии кои бараат алатки со највисок квалитет. Оваа лента за пакување е супер густа и силна, така што можете да ги запечатите дури и најтешките кутии безбедно и безбедно додека го штитите она што е внатре од оштетување. Оваа жестоко силна лента за пакување нуди супериорен квалитет без разлика дали сте во движење или кутии за испорака од домот или канцеларијата. T-Rex 1,88 in. X 35 г. Исчистете ја лентата за пакување со акрилно со диспензерот. Топло топено лепило за инстант, брз стап. 100x посилни од акрилните ленти засновани на ASTM D3654 B за максимална адхезија. Екстремно густо за запечатување на тешки кутии. Ги исполнува поштенските регулативи.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67