• Ново
Засекогаш млади женски кратки кабини за ватенка од дожд

Засекогаш млади женски кратки кабини за ватенка од дожд

Buyers rating:
DEN 360.00

Износ

Засекогаш Јанг му дал на класичниот багажник за дожд многу потребен лифт за лице. Трендовски дизајн и класичен стил на овие чизми за дожд ќе ве очекуваат да се со нетрпение на влажното време. Раскошната ватирана вратило за текстура ќе додаде класа во вашата гардероба и личност во вашиот изглед. Направено да биде доказ за прскање и отпорен на вода, овој багажник ќе ве задржи топло и суво без да го загрози вашиот личен стил. Лесниот стил на влечење се вклопува над вашите омилени фармерки или панталони од Понте, обезбедувајќи удобно вклопување за целодневно носење. Овие чизми се конструирани со влечење ѓон за дополнителна стабилност и превенција на лизгање. Ништо нема да осветли влажен, мрачен ден како модерен пар чизми за дожд. Достапно во големини 6 - 11. Засекогаш млади женски ватирани чизми за дожд : Маж направен материјал. Гума горна/надворешна плоча. Чизми за дожд. Ватирана текстура. Странична тока. Повлечен стил. Водоотпорен . Доказ за прскање. Единствена влечење. Кратка вратило. Приближно. 11 "ѓон до врвот. Прибл. 1" Пета. Достапно во големини 6 - 11. Место чисто со мека крпа, не миење машини.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08